Głośnik Power Audio to niezbędny sprzęt każdego miłośnika muzyki. Wyróżnia się większą mocą niż głośnik bezprzewodowy, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko do domowych zastosowań, ale również podczas przyjęć czy imprez plenerowych. Jeśli ciągle nie jesteś przekonany do jego zakupu, sprawdź, jakie są jego największe zalety.

Mocne brzmienie

Zestawy Power Audio cechują się wyższą mocą i oferują lepszej jakości dźwięk niż kompaktowe głośniki bezprzewodowe. Na rynku dostępne są modele z wbudowanymi kolumnami oraz zestawy modułowe, które można rozłączyć i rozstawić w zależności od swoich preferencji. Dzięki dużej mocy głośniki mogą być wykorzystywane nie tylko do słuchania muzyki w domowych warunkach, ale również jako odtwarzacze dźwięku na imprezach.

Mobilność

Większość głośników Power Audio ma wbudowany akumulator, dzięki któremu może pracować z dala od gniazdek elektrycznych. Czas działania akumulatora w dużej mierze zależy od jego pojemności. Im będzie ona wyższa, tym dłużej będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką. Należy jednak mieć na uwadze, że wpływ na działanie akumulatora ma również sama głośność dźwięku. Jeśli ustawisz średnią głośność, akumulator wytrzyma dłużej niż w przypadku maksymalnego stopnia głośności. Na rynku dostępne są modele, które są w stanie pracować nawet kilka godzin.

głośnik Power Audio

Elastyczność w wyborze źródeł muzyki

Głośnik Power Audio jest niezwykle elastyczny pod kątem odtwarzania muzyki. Dzięki temu sam możesz wybrać źródło odtwarzania dźwięku. Możesz skorzystać z modułu Bluetooth i połączyć urządzenie ze swoim smartfonem. Do tego celu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kabli. Wystarczy, że sparujesz oba urządzenia. Oprócz tego możesz puszczać muzykę z pendrive’a lub dysku zewnętrznego, gdyż głośniki mają wbudowane porty USB. Większość modeli posiada także złącze AUX i gniazdo na kartę pamięci, a nawet wbudowany tuner FM. Wybór źródła odtwarzania muzyki jest więc ogromny i zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i upodobań.

Funkcja karaoke

Wiele dostępnych na rynku modeli ma wbudowane złącze mikrofonowe oraz funkcję pierwszeństwa mikrofonu, co pozwala urządzić konkurs karaoke. Do zestawu zazwyczaj dołączony jest również mikrofon, dzięki któremu każdy może poczuć się jak prawdziwa gwiazda muzyki. Dodatkowym udogodnieniem są efekty świetlne Disco LED RGB. Mienią się one różnymi kolorami w rytmie muzyki, dzięki czemu doskonale zastąpią kulę dyskotekową.

Szerokie zastosowanie

Głośnik Power Audio to niezwykle funkcjonalny sprzęt, który możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i na wyjeździe. Dzięki temu, że jest on w pełni mobilny, z powodzeniem możesz go zabrać ze sobą nad jezioro, na ogród czy na działkę, gdy urządzasz grilla ze znajomymi. Co więcej, głośnik świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju domówkach, imprezach dziecięcych, przyjęciach urodzinowych czy większych imprezach plenerowych.

głośnik Power Audio Głośnik Power Audio Manta SPK5230

Moc (W): 80
Efekty świetlne: Disco LED
Czas pracy na baterii: 3 h
Mikrofon
Equalizer
Karaoke
Radio FM
Funkcja Power Banka
głośnik Power Audio
głośnik Power Audio Głośnik Power Audio Blaupunkt PS6

Moc (W): 80
Efekty świetlne: Disco LED
Czas pracy na baterii: 4-5 h
Mikrofon
Equalizer
Karaoke
Radio FM
głośnik Power Audio
głośnik Power Audio Głośnik Power Audio Blaupunkt PB10DB

Moc (W): 1000
Efekty świetlne: Disco LED
Czas pracy na baterii: 4-5 h
Mikrofon
Equalizer
Karaoke
Radio FM
głośnik Power Audio
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
+ posts
Show Full Content

1 thought on “Dlaczego warto kupić głośnik Power Audio?

  1. Witam. Szukam głośnika power audio do przydomowych imprez przy ognisku. Czytałem, że można podłączyć mikrofon i gitarę. Dodatkowo efekty świetlne i możliwość odtwarzania muzy z wielu urządzeń. Korzystał ktoś z niego? Prezentuje się zacnie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

NEXT STORY

Close

Czym się charakteryzuje telewizor LED?

22 listopada, 2019
Close