Wydawałoby się, że skoro kamera ma w nazwie „sportowa”, to zarezerwowana jest wyłącznie dla osób profesjonalnie uprawiających sport. To jednak zbyt duże uogólnienie, gdyż zastosowanie dla tego rodzaju sprzętu, z całą pewnością znajdą również ci, którzy z wysiłkiem fizycznym niekoniecznie są za pan brat.

Wystarczy, że kochasz podróżować albo nawet lubisz rodzinne wypady za miasto, podczas których odwiedzasz ciekawe i godne zapamiętania miejsca. Zawsze wtedy w uwiecznieniu najlepszych momentów pomoże Ci niezwykle kompaktowa kamera sportowa, która kolekcjonować będzie dla Ciebie najlepsze widoki czy też chwile warte uwiecznienia.

kamera sportowa

Zalety kamer 360 stopni

Dobre kamerki sportowe umożliwiają Ci nagrywanie w technologii 360 stopni. Oznacza to, że kamera nagrywa kilka filmów z poziomu różnych pozycji własnej osi, które następnie jesteś w stanie przekonwertować na film 360 stopni. Dzięki temu możesz poczuć się. jakbyś miał oczy dookoła głowy, a podczas wycieczki niczego nie przegapisz. Z pomocą kamery sportowej żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze. Jednak, wykorzystując model 360 stopni, oczywiście masz możliwość również nagrywania zwykłych filmów, korzystając z wybranego obiektywu lub przełączając się między poszczególnymi soczewkami.

Razem w góry i nad morze

Niezależnie od tego, czy kochasz góry czy też od lat spędzasz wakacje nad morzem – wszędzie znajdziesz zastosowanie dla wysokiej jakości kamerki sportowej. Podczas górskich wędrówek, kamerka zarejestruje dla Ciebie Twój wysiłek, ale również uwieczni zapierające dech w piersiach widoki. Modele, które cechują się wodoszczelnością, szczególnie dobrze sprawdzą się w trakcje wypoczynku nad morzem czy oceanem. Ich zalety docenią przede wszystkim miłośnicy nurkowania. Już nigdy więcej nikt nie będzie musiał wierzyć Ci na słowo, że podczas pobytu pod wodą udało Ci się zobaczyć krowę morską czy gigantycznego żółwia. Na wszystko zyskasz niepodważalny dowód.

Łatwa obsługa i wygoda użytkowania

Dodatkowe parametry, które sprawiają, ze kamera sportowa staje się jeszcze bardziej funkcjonalna, to na przykład te sprawiające, że jej użytkowanie jest wyjątkowo proste. Wyposażone w intuicyjne ekrany urządzenia będą doskonałym rozwiązaniem również dla osób o mniejszych umiejętnościach technicznych. Jeżeli zaś planujesz zabierać kamerę sportową na dłuższe wyprawy, warto by była ona naprawdę lekka. Dzięki temu nie będzie stanowiła dodatkowego ciężaru w bagażu.

kamera sportowa Kamera sportowa Manta MM 9360 Active 360

Format HD: tak
Format filmu: MP4
Kąt widzenia (stopnie): 360 stopni (poziom), 220 stopni (pion)
Wodoodporność: Z obudową
Ekran LCD: TFT-LCD
Przekątna (cal): 0.96
Zasilanie: Akumulator Li-Ion
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
Show Full Content

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close

NEXT STORY

Close

Co oferuje inteligentny telewizor?

15 stycznia, 2020
Close