Deskorolki elektryczne podbijają polski rynek. Są ciekawą alternatywą dla popularnych już hulajnóg elektrycznych, ale są bardziej zwrotne, lepiej wyglądają… a jazda na nich daje dużo więcej przyjemności. W związku z tym, coraz więcej osób wybiera deskorolki elektryczne jako niebagatelny prezent. Dlaczego nadają się do tej roli wprost idealnie?

Krok w nowoczesność

Deskorolka elektryczna to przedmiot, który charakteryzuje się nowoczesnym designem. Nie tylko wygląda jak coś, co pochodzi prosto z przyszłości, ale również ma przyszłościowe parametry. Deskorolki elektryczne są ekologiczne, bo zasila je prąd elektryczny. Oznacza to, że jest przyjazna dla środowiska. A cechę tę powinni na względzie mieć absolutnie wszyscy. Akumulatory ładują się szybko i pozwalają na przejechaniu na jednym, pełnym ładowaniu nawet 20 km. To bardzo duża odległość, którą można pokonać bez samochodu i bez trucia środowiska.

Prezent na duże okazje

Dawanie rowerów, czy zegarków z okazji komunii przeszło już do lamusa. Teraz, prezent na komunię powinien być niebagatelny. Taki jak deskorolka elektryczna Fiat, która swoim wyglądem nawiązuje do znanego i kultowego już Fiata 500. Taka deskorolka jest pomysłem na prezent, który pokocha każde dziecko. Równocześnie, bez obaw mogą korzystać z niego także dorośli. Deskorolka, zwana też hooverboard może udźwignąć nawet 120 kg.

deskorolka elektryczna

Bezpieczeństwo

Wiele osób uważa, że pojazdy elektryczne, w tym deskorolki nie nadają się dla dzieci. Nie jest to jednak prawda. Deskorolka elektryczna Fiat rozpędza się maksymalnie do 15 km/h. Prędkość ta jest niewielka w porównaniu z prędkościami rozwijanymi przez rowery elektryczne czy też hulajnogi. W związku z tym, deskorolka jest bardziej bezpieczna. Warto też wiedzieć, że konstrukcja deskorolki ma utrudniać wywrócenie się czy upadek. Zamontowane w hooverboardzie mikroprocesory są odpowiedzialne za samoczynne utrzymywanie równowagi oraz zwiększają przyczepność kół do nawierzchni. Dzięki temu, nawet dziecko utrzyma się na deskorolce bez większego wysiłku.

Intuicyjne sterowanie

Może się wydawać, że tak zaawansowane urządzenie jest też trudne w prowadzeniu. Nic bardziej mylnego. Deskorolki elektryczne Fiat sterowane są w sposób oparty na intuicji. Oznacza to, że zwiększenie nacisku na lewą nogę powoduje skręt deskorolki w lewo. I odwrotnie – większy nacisk na prawą nogę sprawia, że urządzenie skręca w prawo. To bardzo prosty sposób sterowania, który nie wymaga dłuższych wyjaśnień. W związku z tym, poradzą sobie z nim zarówno dorośli, jak i dzieci.

deskorolka elektryczna

Poręczna

Wielkim atutem deskorolek elektrycznych jest to, że można je po prostu przenosić w ręce. Są lekkie i poręczne, czego nie można powiedzieć o konkurencyjnych hulajnogach. W związku z tym, jeśli zapomnimy naładować akumulator albo po prostu dojedziemy do celu – możemy chwycić deskorolkę w rękę i bez obaw wejść z nią do sklepu, czy tramwaju.

Wyposażenie dodatkowe

Wybierając deskorolkę elektryczną na prezent na komunię należy pamiętać, że powinno się uzupełnić go o niezbędny sprzęt. Jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom deskorolki. Warto zaopatrzyć się w kask oraz ochraniacze na kolana, łokcie, czy nadgarstki. Akcesoria te mogą być dobrane designem do samej deskorolki, tak jak w przypadku serii Fiat. Ze wszystkich tych przedmiotów można zebrać komplet, który będzie się świetnie prezentował.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
+ posts
Show Full Content

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close

NEXT STORY

Close

Jakie słuchawki dla gracza wybrać?

27 listopada, 2018
Close