Opaska sportowa pozwala nam na bieżąco kontrolować naszą aktywność, zarówno w trakcie treningu, jak i podczas wykonywania codziennych czynności. Dzięki temu że jest niewielka i zastępuje nam zegarek na rękę, jest gadżetem, którego użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe i nie przeszkadza nam podczas wykonywanych ćwiczeń. To jednak nie wszystkie zalety opasek sportowych. Jest ich o wiele więcej!

Opaska sportowa – w trosce o Twoje zdrowie

Nowoczesne opaski sportowe posiadają szereg funkcji, dzięki którym możesz monitorować swoją aktywność i mieć ją zawsze pod kontrolą. Podstawowym parametrem, który jesteś w stanie zmierzyć za ich pomocą jest liczba wykonanych w ciągu dnia kroków. Urządzenie dokona też pomiaru przebytego dystansu. Równocześnie opaska może wysyłać do Ciebie sygnał, kiedy zbyt długo pozostajesz w bezruchu, tak by czas, w którym nie podejmujesz żadnej aktywności fizycznej, nie stał się zbyt długi, a więc szkodliwy dla Twojego zdrowia. Najlepsze opaski sportowe będą też czuwać nad Twoim snem, dzięki czemu będziesz świadomy tego, czy przeznaczasz wystarczającą ilość czasu na regenerację organizmu. Z ich pomocą możesz też dokonać pomiaru pulsu oraz ciśnienia tętniczego.

opaska sportowa

Opaska sportowa zamiast smartwatcha

Opaska sportowa nowej generacji w połączeniu z odpowiednią aplikacją na telefon, może pełnić również rolę smartwatcha. Nawet, gdy Twój telefon nie leży pod ręką, możesz dostawać powiadomienia o otrzymanych wiadomościach na różnego rodzaju komunikatorach oraz aktywnościach na portalach społecznościowych. Opaska da Ci również znać o otrzymanym SMS-ie, mailu czy połączeniu przychodzącym. Dzięki temu nie musisz już martwić się o to, że straciłeś swój smartfon z zasięgu wzroku, nawet gdy czekasz na ważny telefon.

Komfort użytkowania

Najnowszymi opaskami sportowymi możesz sterować przy pomocy wygodnego panelu dotykowego, z pomocą którego jesteś w stanie wprowadzać niezbędne ustawienia oraz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia. Jeżeli natomiast opaska sportowa charakteryzuje się wysoką klasą wodoszczelności, z powodzeniem możesz korzystać z niej również podczas mniej sprzyjającej aury. W ten sposób nawet, gdy w trakcie joggingu złapie Cię deszcz, opaska przez cały czas monitoruje Twoje postępy, a Ty nie musisz martwić się o jej zniszczenie. To dodatkowy komfort, który sprawia, że Twój trening za każdym razem może przebiegać prawidłowo, gdyż niezależnie od warunków, swoją aktywność zawsze masz pod kontrolą.

opaska sportowa Smartband FitGO FW10 czarny

Wyświetlacz: OLED MONO
Przekątna (cal): 0.86
Zasilanie: Bateria 90 mAh
Komunikacja: Bluetooth
Funkcje: Monitor tętna, Monitor ciśnienia krwi, Monitor snu, Saturacja krwi, Powiadomienia Push Service, Wibracja
Kolor: Czarny
opaska sportowa Smartband FitGO FW10 zielony

Wyświetlacz: OLED MONO
Przekątna (cal): 0.86
Zasilanie: Bateria 90 mAh
Komunikacja: Bluetooth
Funkcje: Monitor tętna, Monitor ciśnienia krwi, Monitor snu, Saturacja krwi, Powiadomienia Push Service, Wibracja
Kolor: Zielony
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
Show Full Content

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close

NEXT STORY

Close

OLED czy QLED – czym się różnią? Który telewizor lepszy?

27 kwietnia, 2020
Close